Kullanıcı Sözleşmesi

YazKazan.com.tr Bünyesinde Makale Yazarak Para Kazanmak İsteyenlerin Aşağıdaki Şartları Kabul Etmiş Sayılmaktadır. 

Yazara Düşen Yükümlülükler; 
 
     1- Verilen konular hakkında farklı mecralardan çalıntı içerikler almadan kendi cümleleri ile makale yazacağını kabul etmiş sayılır. Eğer kopya, spin, içerik gönderirse ya da önceden gönderdiği içirikleri YazKazan.com.tr'den başkasına da satarsa, ücretsiz verirse, yani YazKazan'ı zarara uğratırsa, içeride bakiyesi olsa bile yazarlığına son verilir ve kazandığı ücret ödenmez.
     2- Yazılan içeriklerin tüm hakkının YazKazan.com.tr olduğunu bildiği varsayılarak, yazılan içeriklerin üçüncü bir kişi, kurum veya kuruluşla paylaşılması; herhangibir yazılı, görsel veya sözlü medyaya yayınlanmayacağını kabul etmiş sayılır. Aksi durumda tüm hukuki süreçleri kabul etmiş sayılır.
     3- YazKazan.com.tr adını kullanarak kötüleyici yorumlar veya iyimser yaklaşımlarla küçümseme durumları yapmayacağı, YazKazan.com.tr bünyesinde tüm ahlaki kuralların bütününe bağlı kalacağı kabul etmiş sayılır. 
     4- YazKazan.com.tr dışında herhangi bir yazım ekibinde yer almayacağını beyan etmiş sayılır. 
     5- Belirtilen ücretlerde yazım yapacağı, belirtilen şatları kabul ettiği ve yazar olarak çalışma yapacağını beyan etmiştir. 
     6- YazKazan.com.tr bünyesinde çalışan kişileri ve bu kişilerin kişisel bilgilerini üçüncü bir kişi kurum veya kuruluşla paylaşmayacağını beyan etmiş sayılır. Aksi durumda tüm hukuki hakların kullanılacağını kabul etmiştir. 
 
Yukarıdaki şartlar YazKazan.com.tr için bilgi koruma konusunda alınmış tedbirlerdir. Bu şartlar ahlaki açıdan uygun görülen kural bütünleridir. Bu belirtilenleri yazar ekibine dahil olduktan sonra kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu kurallar bütününün herhangi birine uyulmaması durumunda hak talep etmeden, tüm hukuki hakları kabul etmiş sayılacaksınız. 
 
YazKazan.com.tr