Hakkımızda

Merhaba, YazKazan.com.tr olarak sizlere bu sektörde destek olmak ve makale yazarlığı işini öğretmek için bu siteyi kurduk. 

Ben ve ekibim size "Makale Yazarlığı Eğitimi" vereceğiz, hatalarınızı giderip, en doğru ve hızlı şekilde nasıl makale yazabilirsiniz bunu öğrenmiş olacaksınız.

ÖNEMLİ; YazKazan (.net) adlı siteyle hiçbir alakamız yoktur, o siteyle alakalı bize yazmayın!

Size verilecek işler, müşterilerimden gelen işler olacak, şuan 100+ müşteriye sahip olduğum için hiçbir zaman boş kalmayacaksınız. Şuan rakibim olan birçok site var, size makale yazdırıp satış yapıyorlar, o sitelerde verilen ücretler bu işin bedeli değil, çok ucuza makale yazdırılıyor.

Benim 100 kelime üzerinden size vereceğim ücret 0.75 Krş olacak. Yani 300 kelime bir makale yazdığınızda alacağınız ücret: 2,25 TL olacak.

SİLVER YAZAR: 100 Kelime için 0.75 Krş kazanır.

GOLD YAZAR: 100 Kelime için 1 TL kazanır. (Gold yazar olmak için 50 adet makale yazmanız gerekiyor ve makaleleriniz hatasız olmalı.)

PLATİN YAZAR: 100 Kelime için 1.50 TL kazanır. (Platin yazar olmanız için size güvenmem gerekiyor, makalelerinizi ne zaman kopya kontrolüne sokmadan müşterime gönderirsem, sizde o zaman Platin Yazar olursunuz :)

250 TL kazandığınızda ödeme talep edebilirsiniz. Ödemeler 3 iş günü içinde yapılır.

ÖDEMELER HAVALE / EFT VE PAPARA İLE YAPILIYOR. 

Şu gün yapılır, bugün yapılır diye bir kural yok, 250 TL tutarında makale yazdığınızda ödeme talep et demeniz yeterlidir, hesabınızda ki Ad Soyad ve İban doğru ise ödemeniz 3 iş günü içinde yapılacaktır.

Sitede ki numaradan ve mailden bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Numara sadece WhatsApp'dır.